VIVAX LED TV A Series 43UHD10K
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
Značka: VIVAX
Dostupnost Skladem (>10 ks)
Můžeme doručit do:
Možnosti doručení
Kód: TVLEVIXXXX08
VIVAX LED TV A Series 43UHD10K
Značka: VIVAX
Expresní doručení
Velký výběr
Osobní přístup
Výhodné ceny
Všechny specifikace
Úhlopříčka (palce) 43"
Úhlopříčka (cm) 108 cm
Typ televizoru INTELIGENTNÍ
Operační systém Aplikace pro Android 11
Rozlišení (px) UHD 4K 3840x2160
Zobrazovací technika LED
TV tuner DVB-T2 H.265, DVB-S2, DVB-C
Zvukový výkon RMS (W) 6W+6W
VESA 400 x 200
Zdroj proudu 100-240 V
Energetická účinnost G
HDR Ano, HDR10
Zrcadlení obrazovky Že
Hotelová móda Ne
Nahrávání přes USB Že
Dolby Digital Že
Kompozitní AV vstup 1x
Vstup komponenty YPbPr -
SCART -
Rozhraní HDMI 2x
Sluchátkový vstup 1x
VGA -
PC Audio 3,5 mm -
Vstup LAN 1x
USB 2x
Integrovaná Wi-Fi Že
Bluetooth Že
CI+ Že
Digitální audio výstup (optický) 1x
Digitální zvukový výstup (SPDIF) -
Pozemní RF konektor (ATV/DVB) 1x
Satelitní připojení F (DVB-S2) 1x
Obarvit Černá
Materiál Plastický
Stát Dvě nohy
Hmotnost zařízení (kg) 6,7
Šířka (cm) 95,8
Výška (cm) 55,8
Hloubka (cm) 7,2
Šířka (cm) včetně stojanu 95,8
Výška (cm) se stojanem 61,2
Hloubka (cm) se stojanem 22,3
Doplňkové parametry
Kategorie: Televize od 40"