Vivax LED TV-40LE115T2S2
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
Značka: VIVAX
Dostupnost Skladem (>10 ks)
Můžeme doručit do:
Možnosti doručení
Kód: TVLEVIXXXX13
Vivax LED TV-40LE115T2S2
Značka: VIVAX
Expresní doručení
Velký výběr
Osobní přístup
Výhodné ceny
Obsah se zobrazuje pomocí jednoduchého prohlížeče obsahu na televizní obrazovce.
Televizor lze připojit přímo k pozemní nebo kabelové síti.
Všechny specifikace
Úhlopříčka (palce) 40"
Úhlopříčka (cm) 100 cm
TV typ NESMART
Operační systém -
Rozlišení (px) FHD 1920x1080
Technologie LED displeje
TV tuner DVB-T2 H.265, DVB-S2, DVB-C
Akustický výkon RMS (W) 8W+8W
VESA 200x200
Napájení 100-240 V AC
Energetická účinnost E
HDR -
Zrcadlení obrazovky -
Hotelová móda Ano
USB nahrávání Ano
Dolby Digital Ano
Kompozitní AV vstup 1x
Vstup komponenty YPbPr -
SCART -
Rozhraní HDMI 3x
Vstup pro sluchátka -
VGA -
PC zvuk 3,5 mm -
LAN vstup -
USB 2x
Integrovaná Wi-Fi č
Bluetooth č
CI+ Ano
Digitální audio výstup (optický) -
Digitální audio výstup (SPDIF) 1x
Pozemní RF konektor (ATV/DVB) 1x
Satelitní připojení F (DVB-S2) 1x
Barva Černá
Materiál Plast
Stoj Dvě nohy
Hmotnost zařízení (kg) 5.5
Šířka (cm) 90,5
Výška (cm) 55,9
Hloubka (cm) 7,5
Šířka (cm) včetně stojanu 90,5
Výška (cm) se stojanem 55,9
Výška (cm) se stojanem 23,7
Doplňkové parametry
Kategorie: Televize od 40"